O firmie

Gold Cash Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej doświadczonych pośredników w Warszawie.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2002 roku jako pośrednik kredytowy działający na rynku warszawskim w formie jednoosobowej działalności gospodarczej. W trakcie naszej działalności występowaliśmy jako partner franczyzowy banków a od 2008 roku wprowadziliśmy do naszej oferty pożyczki pozabankowe oferując pożyczki bez BIK i chwilówki. Następnie w 2012 roku przekształciliśmy się w spółkę i zajęliśmy się głownie sprzedażą pożyczek pozabankowych Klientom, którym banki z różnych przyczyn odmawiały udzielenia kredytu oraz bankowych pożyczek gotówkowych i kredytów konsolidacyjnych. Jesteśmy specjalistami w udzielaniu pożyczek bankowych i pozabankowych oraz znajdujemy najkorzystniejsze rozwiązania kredytowe dla naszych klientów także tych ze złą historią kredytową. Wprowadziliśmy ofertę KRYZYSOWĄ tzw. oddłużeniową dla klientów którzy posiadają kilka kredytów i wysoką ratę, spłacając wszystkie zobowiązania obniżamy ratę nawet o połowę.

W ciągu pietnastu lat naszej działalności zdobyliśmy doświadczenie unikalne w skali całego rynku.

Osoby tworzące firmę wywodzą się z Banków i rynku pośrednictwa kredytowego co połączone razem stwarza ogromne możliwości i  doświadczenie. Podchodząc do każdego klienta indywidualnie dobieramy mu najlepszą ofertę.

W obecnych czasach, kredyty weszły do naszej codzienności. Coraz popularniejsze stają się kredyty pozabankowe. W Warszawie, istnieje mnóstwo firm, które oferują kredyt bez bik. To dobre rozwiązanie, jeśli chodzi o kredyt dla zadłużonych. Kredyt taki, przyznawany jest na oświadczenie. Wielu z nas, przerasta jednak fakt czekania na taki kredyt. Warto jest jednak podkreślić, że kredyty poza bankowe, są szybkie, jeśli chodzi o ich przyznanie. Najczęściej w ogóle nie musimy wychodzić z domu, jeśli mowa o złożeniu wniosku o kredyt konsolidacyjny.

Kredyt dla zadłużonych

Nie zawsze bank przyznaje nam kredyt, a najczęstszą przyczyną, dla której tak właśnie się dzieje, jest fakt, że posiadamy już pożyczki. Warszawa daje nam jednak możliwość uzyskania kredytu na oświadczenie, nawet, jeśli już posiadamy jakieś zobowiązania finansowe. Kredyty pozabankowe są świetną alternatywą dla osób, które chcą uzyskać szybki kredyt, którym zależy w sposób szczególny na czasie. Warto też zaznaczyć, że takie kredyty, cechuje naprawdę minimalna ilość formalności. Wystarczy, że złożymy – nawet internetowo – odpowiednie oświadczenie. Decyzję mamy tego samego dnia, a pieniądze na koncie w przeciągu 24 godzin.

Dlaczego warto ubiegać się o szybki kredyt?

Wybierając pośrednika, który przyzna nam kredyt konsolidacyjny w Warszawie, należy kierować się przede wszystkim jego doświadczeniem w tym zakresie. Nasza firma to specjaliści, osoby, które kiedyś pracowały w bankach a zatem wiedzą, jak należy postępować w przypadku przyznania kredytu czy szybkiej pożyczki. Dbamy o to, aby każda transakcja przebiegała zgodnie z prawem jak również o to, aby osoba, która decyduje się na złożenie wniosku o kredyt na oświadczenie, wiedziała, że wszystko pójdzie zgodnie z jej oczekiwaniami. Staramy się pomagać osobom, które uzyskały odmowę kredytową w bankach, lub też takim, którym zaproponowano bardzo niekorzystne warunki spłaty kredytów konsolidacyjnych. Z nami, bez najmniejszego problemu będziecie w stanie państwo uzyskać taki kredyt w Warszawie, jaki będzie spełniał wszystkie Wasze oczekiwania – zarówno pod względem finansowym, jak również tymi dotyczącymi jego spłaty.